Проекти

2009-2010 рр.

 1. Європейський вибір – в чому інтерес для кожного українця ? – думка експертів, лютий 2009 р.
 2. Індекс прозорості суспільства, жовтень 2009 -січень 2010 рр.(проект здійснювався власним коштом у співробітництві з дослідницькою компанією InMind)
 3. Зміст підручників з Історії України та Всесвітньої історії: ставлення та очікування учнів та їх батьків в контексті професійної оцінки учителів ( в рамках Освітньої програми Міжнародного фонду «Відродження»), травень – листопад 2010 р.
 4. Мнение населения Украины о ранней диагностике онкозаболеваний ( для Громадської ініціативи охорони здоров’я «Здорове людство»), липень 2010 р.
 5. Ефективність журналістських розслідувань (моніторингове телефонне опитування журналістів-розслідувачів для проекту U-Media, USAID), жовтень-листопад 2010 р.

2011 рік

 1. “Стан корупції в Україні”, четверта хвиля моніторингового дослідження (за фінансування проекту  UNITER/Pact/USAID у співробітництві з КМІС), березень – серпень 2011 р.
 2. “Європейські цінності – український вимір” (березень-квітень 2011 р., проект здійснюється власним коштом ERA)
 3. “Інклюзивна освіта в Україні: здобутки, проблеми та перспективи” (травень 2011 – січень 2012 рр., в рамках освітньої програми фонду “Відродження”)
 4. Журналістські розслідування: динаміка активності, 2010-2011 рр.” (моніторингове телефонне опитування журналістів-розслідувачів для проекту U-Media, USAID), серпень-вересень 2011 р.

2012

 1. ERA провела якісний етап дослідження «Стан репродуктивного здоров’я та здоров’я матері та дитини в Україні», яке проводиться за фінансування UNICEF Україна.
 2. ERA стала переможцем конкурсу «Як впливає Закон України «Про містобудівельну діяльність» на рівень корупції в будівництві ?», який проводився  фондом «Відродження». Дослідження має багатокомпоненту структур і буде презентоване у березні  2013 року. Опис проекту дивись тут: ERA_Відродження_Опис проекту _Як впливає Закон
 3. У серпні-жовтні 2012 року ERA провела дослідження «Огляд нормативно – правової бази та технічних умов щодо використання йодованої солі у хлібній промисловості України» на замовлення UNICEF Україна.
 4. У серпні-вересні була проведена сьома хвиля  опитування журналістів –розслідувачів, представників різних засобів масової комунікації «Ефективність журналістських розслідувань». Дослідження проводилась за фінансової підтримки проекту U-Media/Internews Ukraine, USAID. Звіт можна знайти у розділі “Звіти та публікації”.
 5. ERA провела дослідження «Діагностика сектору дошкільної освіти в Україні» за фінансування освітньої програми фонду «Відродження». Дослідження презентовано у січні 2013 року. Звіт та презентація за результатами дослідження знаходяться у розділі “Звіти та публікації”
 6. Проект з оцінки результативності тренінгів з стандартів інформаційної журналістики, навичок використання нових медіа та висвітлення реформи з охорони здоров’я здійснюється ERA за підтримки U-Media/Internews Ukraine, USAID.

2013 рік

 1. Проект “Право на освіту та права освітян в Україні:  дослідження теорії і практики”. Проект здійснюється за підтримки фонду “Відродження”. Опис проекту знаходиться тут:Опис проекту
 2. Проект “Як створюються та використовуються шкільні фонди”. Проект здійснюється за підтримки фонду “Відродження”. Опис проекту знаходиться тут: Опис проекту

2014 рік

 1. Проект «Дослідження та діалог щодо політики у сфері міграції і грошових переказів в Україні» Проект здійснюється за підтримки уряду Канади у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ).
 2. Проект “Дослідження про рівень обізнаності, сприйняття та ставлення населення/ професійних груп   щодо сімейних форм виховання та щодо дітей з особливими потребами в Україні “. Проект здійснено за підтримки UNICEF.
 3. Проект “Дослідження якості впровадження експерименту з медіа освіти в середніх школах, педагогічних ВНЗ та педагогічних коледжах”. Проект здійснюється за підтримки U-Media/Internews/USAID

2015 рік

 1. «Humanitarian Assictance of Winter to IDPs in Ukraine using Cash Transfers» (за запитом Міжнародної організації з міграції). ERA надає послуги з верифікації даних, нотифікаії реципієнтів про допомогу та постмоніторингу результатів та ефективності наданої допомоги.
 2. Проект “Впровадження медіаосвіти та медіаграмотності в загальноосвітніх школах України”, Проект здійснюється за підтримки U-Media/Internews/USAID
 3. “Insight into Education audiences in Ukraine”, for the British Council

2016 рік

 1. Стан розслідувальної журналістики в Україні, проект було здійснено за підтримки  Internews/USAID. Телефонне опитування журналістів-розслідувальників, сьома хвиля
 2. Друга хвиля проекту “Впровадження медіаосвіти та медіаграмотності в загальноосвітніх школах України“, багатокомпонентне дослідження  здійснено за підтримки U-Media/Internews/USAID
 3. Проект “Інформаційні потреби ВПО”, якісне дослідження на замовлення U-Media/Internews/USAID
 4. Контент-аналіз медіа-матеріалів з проблематики ВПО, багатоступеневе дослідження на замовлення Internews/USAID, яке здійснюватиметься протягом 2016-2017 рр.
 5. Слідство Інфо очима глядачів“,  якісне дослідження на замовлення “Громадське ТБ”
 6. Independent monitoring of implementation of the three rounds of the Polio SIAs in Ukraine in October 2015 – January 2016, at the request of UNICEF Ukraine