Студенти-соціологи досліджують проблему сексуальних домагань в Україні

Команда ЕРИ завжди із задоволенням співпрацює з дослідницькими, науковими, студентськими організаціями, які в той чи інший спосіб долучаються до вивчення тем, які підіймає ЕРА у своїх дослідженнях.  Ми дуже коротко і власним коштом дослідили тему сексуальних домагань /насилля в Україні. Нашими послідовниками стала  студентська молодь з факультету соціології Національного університету ім. Тараса Шевченка.

Ми вітаємо роботу, проведену нашими молодими колегами, їхню критику та рекомендації експертів, оскільки вважаєамо, що співпраця додає глибини розумінню проблеми та привертає увагу до неї більшого кола людей, особливо молоді.

Важливим, на наш погляд, є думки евспертів про те, що тема є недостатньо вивченою, табуйованою та потребує більших зусиль для  винесення на суспільне обговорення: “ Потрібно більше інформації, опитувань, звернення уваги на наслідки проблеми,  фінансування для досліджень».

Груповй звіт студентів-соціологів розміщений за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1q25ggZXNW8EVUM7APZY5s7hwlWjUjmOO?ogsrc=32

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>