Чим живуть українські НДО: організаційні проблеми та можливості розвитку

ЕРА завершила та презентувала дослідження “НДО у зовнішньому середовищі: організаційні проблеми та можливості розвитку”, ініційоване Форумом НДО за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Звіт та презентацію  за результатами дослідження можна знайти тут: https://drive.google.com/drive/u/2/my-drive

Пропонуємо витяг зі звіту щодо шляхів подолання проблем:

“Представники НДО та інших груп, в оточенні яких вони працюють, бачать шляхи подолання проблем. Оскільки центральна проблема, наявна для НДО, – це фінансування діяльності, то її подолання опитані бачать у розробці та фінансуванні проектів, які принесуть довготривалий результат (71% опитаних); ефективними можуть стати розробка і проведення спільних проектів із бізнесом (60%) та створення центру комунікації для громадських та донорських організацій (54%). Через тренінги важливим є набуття практичного досвіду, насамперед з фандрайзингу, соціального підприємництва, розвитку внутрішньої та зовнішньої комунікації. З точки зору експертів, важливими завданнями мають стати налагодження комунікацій із представниками бізнесу, ЗМІ та суспільством; створення коаліцій/мережування НДО, які мають спільний інтерес, забезпечення їхньої мобільності; розробка стратегічних планів та довгострокових проектів; системна освіта та вивчення міжнародного досвіду стратегій розвитку та інструментів вирішення суспільних проблем. Представники місцевої влади вважають, що членам НДО треба засвоювати практичні знання у тих сферах, де вони працюють; вивчати реальні потреби громади, а не підлаштовуватись під донорів, та розвивати навички місцевого фандрайзингу.

Про необхідну допомогу говорять 152 опитаних НДО:Допомога у вирішенні проблем НДО

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>