50% опитаних батьків вважають шкільні фонди необхідними

Сьогодні, 12 березня 2014 року, Європейська дослідницька асоціація представила зацікавленим журналістам результати дослідження  ”Як створюються та використовуються шкільні фонди ?” здійсненого за підтримки фонду “Відродження”. Дослідження спростувало поширені думки щодо того, що батьки категорично заперечують необхідність існування класних та шкільних фондів, спрямованих на підтримку школи  (50% опитаних батьків висловились “за”). Опитування підтвердило, що здебільшого зібрані гроші йдуть на ремонт шкіл, класів, обладнання, додаткові та необхідні підручники.

Дослідження показало, що батьки мало знають про легитимні способи створення шкільних фондів, але 60% хотіли б про це дізнатися.

Результатом дослідження стало визначення середньої суми, яку  батьки учня/учениці  міської загальноосвітньої  школи державної та комунальної власності здають   в класний та шкільний фонди на рік: від 800 ждо 900 гривень.

Але головним доробком проекту стала розробка порадника для батьків “Як правильно керувати спільними шкільними грошима”, який спрямований на те, щоб допомогти батькам налаштувати роботу шкільних фондів прозоро та підзвітно  (дивіться матеріали проекту у підрозділі “Звіти та публікації”).

На презентації були присутні директори шкіл , де існують шкільні фонди. Вони поділилися досвідом та зазначили негативні і позитивні сторони створення та функціонування шкільних фндів.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>