Обговорення проблем впровадження Закону

28 березня у Донецькому прес-клубі відбулась презентація дослідження  Європейської дослідницької асоціації “Чи вплинув Закон “Про регулювання містобудіної діяльності” на рівень корупції в будівництві ?”.

На презентації були присутні начальник управління з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг Донецької облдержадміністрації Тетяна Ковальова, заступник начальника  управління містобудування та архітектури Донецької  облдержадміністрації  Володимир Медведєв , заступник начальника юридичного відділу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області Дмитро Симунін.

Експерти в цілому погодились з висновками дослідження та прокоментували деякі  цифри. Висловлювалась  рекомендація передати звіт дослідження до профільного Міністерства та обговорити деякі непрацюючі положення Закону з практиками, які кожного дня стикаються з питаннями, які Закон не вирішив або вирішив невірно.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>