КОРУПЦІЯ В БУДІНИЦТВІ : ЩО ЗМІНИЛОСЬ ПІСЛЯ УХВАЛЕННЯ ЗАКОНУ «Про регулювання містобудівної діяльності» ?

Реформування антикорупційного законодавства Україні протягом 2011 року мало на меті знизити рівень корупції в країні та створити передумови для ефективної протидії корупційним проявам в різних сферах економічного та соціального життя. Указ Президента та розроблена на його підставі Державна Програма щодо запобігання та протидії корупції на 2011-2015 рр. визначає  основні напрямки державної політики та механізми для її реалізації, серед яких визначено зменшення тіньового сектору економіки.

Однак Програма, ухвалена наприкінці 2011 року,  поки що знаходиться на початковому етапі  реалізації в той час, як  в Україні вже діють інші закони, розроблені та анонсовані як такі, що реально зменшать рівень корупції у різних сферах життя українців. Одним з них є Закон «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон), ухвалений ВРУ у лютому 2011 року. Протягом 2011-2012 років органи державної влади та органи місцевого самоврядування мали здійснити низку дій та заходів на виконання Закону  з тим, щоб забезпечити прозорість забудови територій, прибрати зайві процедури та дозволи на будівництво,  і в такий спосіб зменшити рівень корупції у будівництві.

Європейська дослідницька асоціація  за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”  виконує проект, який має показати реальний антикорупційний вплив нового Закону на будівництво. Більш детально- дивись на сторінці”Проекти”.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>